Nyní se nacházíte: Úvodní stránka FABIA II. 5J 1,4, 63 kW (BXW, CGGB) 2012 Antifreeze G13 1L ORIGINAL G12E050A2
Antifreeze G13 1L ORIGINAL G12E050A2
HOTOVÁ SMĚS CHLADÍCÍ KAPALINY NA -35
HOTOVA SMES CHLADICI KAPALINY NA -35
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
200
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: G12E050A2
Katalogové číslo: G12E050A2
Použitelné pro vozy
  1. , , II. 1Z, 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2010, , II. 1Z, 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2011, , II. 1Z, 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2012, Více...
  2. , , II. 5J, 1,2, 44 kW (BBM, CHFA), 2006, , II. 5J, 1,2, 44 kW (BBM, CHFA), 2007, , II. 5J, 1,2, 44 kW (BBM, CHFA), 2008, Více...
  3. , , II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2008, , II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2009, , II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2010, Více...
  4. , , I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2009, , I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2010, , I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2011, Více...
  5. , , CITIGO, 1,0, 44 kW (CHYA), 2011, , CITIGO, 1,0, 44 kW (CHYA), 2012, , CITIGO, 1,0, 44 kW (CHYA), 2013, Více...
  6. OCTAVIA
    OCTAVIA, II. 1Z, 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2010, OCTAVIA, II. 1Z, 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2011, OCTAVIA, II. 1Z, 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2012, OCTAVIA, II. 1Z, 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2013, Více...
  7. FABIA
    FABIA, II. 5J, 1,2, 44 kW (BBM, CHFA), 2006, FABIA, II. 5J, 1,2, 44 kW (BBM, CHFA), 2007, FABIA, II. 5J, 1,2, 44 kW (BBM, CHFA), 2008, FABIA, II. 5J, 1,2, 44 kW (BBM, CHFA), 2009, Více...
  8. SUPERB
    SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2008, SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2009, SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2010, SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2011, Více...
  9. YETI
    YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2009, YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2010, YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2011, YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2012, Více...
  10. CITIGO
    CITIGO, 1,0, 44 kW (CHYA), 2011, CITIGO, 1,0, 44 kW (CHYA), 2012, CITIGO, 1,0, 44 kW (CHYA), 2013, CITIGO, 1,0, 44 kW (CHYA), 2014, Více...
  11. RAPID
    RAPID, NH, 1,2, 55 kW (CGPC), 2012, RAPID, NH, 1,2, 55 kW (CGPC), 2013, RAPID, NH, 1,2, 55 kW (CGPC), 2014, RAPID, NH, 1,2, 55 kW (CGPC), 2015, Více...
  12. KAMIQ
    KAMIQ, NW4, 1,0 TSI, 70 kW (DKLA, DLAC)/ 07.19,
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw