Nyní se nacházíte: Úvodní stránka FABIA II. 5J 1,4 TSI, 132 kW (CAVE, CTHE) 2013 Karoserie Plast ventilátoru FABIA II. ORIGINAL , 6R0121207F
Plast ventilátoru FABIA II. ORIGINAL , 6R0121207F
Typové číslo: 6R0121207F
DO 10/2013  CAVE RS
Dostupnost Na dotaz
Cena bez DPH
Cena s DPH
1 430
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 6R0121207F
Katalogové číslo: 6R0121207F
Použitelné pro vozy
  1. , , II. 5J, 1,4 TSI, 132 kW (CAVE, CTHE), 2010, , II. 5J, 1,4 TSI, 132 kW (CAVE, CTHE), 2011, , II. 5J, 1,4 TSI, 132 kW (CAVE, CTHE), 2012, Více...
  2. FABIA
    FABIA, II. 5J, 1,4 TSI, 132 kW (CAVE, CTHE), 2010, FABIA, II. 5J, 1,4 TSI, 132 kW (CAVE, CTHE), 2011, FABIA, II. 5J, 1,4 TSI, 132 kW (CAVE, CTHE), 2012, FABIA, II. 5J, 1,4 TSI, 132 kW (CAVE, CTHE), 2013, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw