Nyní se nacházíte: Úvodní stránka FABIA II. 5J 1,6, 77 kW (BTS, CFNA) 2008 Elektronika Držák ventilátoru 390 mm FABIA, ORIGINAL 1C0121209
Držák ventilátoru 390 mm FABIA, ORIGINAL 1C0121209
Typové číslo: 122050316, 1C0121209
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
120
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 122050316
Katalogové číslo: 122050316
Použitelné pro vozy
  1. , , I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 1999, , I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2000, , I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2001, Více...
  2. , , 5J, 1,4, 63 kW (BXW, CGGB), 2006, , 5J, 1,4, 63 kW (BXW, CGGB), 2007, , 5J, 1,4, 63 kW (BXW, CGGB), 2008, Více...
  3. FABIA
    FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 1999, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2000, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2001, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2002, Více...
  4. ROOMSTER
    ROOMSTER, 5J, 1,4, 63 kW (BXW, CGGB), 2006, ROOMSTER, 5J, 1,4, 63 kW (BXW, CGGB), 2007, ROOMSTER, 5J, 1,4, 63 kW (BXW, CGGB), 2008, ROOMSTER, 5J, 1,4, 63 kW (BXW, CGGB), 2009, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw