Nyní se nacházíte: Úvodní stránka nepouzivat 1,4, 63 kW (CGGB) Karoserie Práh levý FABIA III., ORIGINAL 6V6809601C
Práh levý FABIA III., ORIGINAL 6V6809601C
Typové číslo: 6V6809601C
Dostupnost Na dotaz
Cena bez DPH
Cena s DPH
7 930
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 6V6809601C
Katalogové číslo: 6V6809601C
Použitelné pro vozy
  1. , , III. NJ, NJ, , III. NJ, 1,2, 44 kW (CHFA), , III. NJ, 1,2, 51 kW (CGPA), Více...
  2. nepouzivat
    nepouzivat, NJ, nepouzivat, 1,2, 44 kW (CHFA), nepouzivat, 1,2, 51 kW (CGPA), nepouzivat, 1,2, 63 kW (CBZA), Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw