Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA I. 1U 1,6, 74 kW (AEH, AKL) 2001 Karoserie Chladič vody OCTAVIA I., MAHLE CR368001S
Chladič vody OCTAVIA I., MAHLE CR368001S
vyrobeno v Číně
Typové číslo: 120610502, 1J0121253N, 8MK376888-784 , CR368001S
vyrobeno v Cine
Dostupnost Na dotaz
Cena bez DPH
Cena s DPH
1 400
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: HELLA-BEHR
Výrobní číslo: 120610502
Katalogové číslo: 120610502
Použitelné pro vozy
  1. , , I. 1U, 1,4 16 V, 55 kW (AXP,BCA), 2000, , I. 1U, 1,4 16 V, 55 kW (AXP,BCA), 2001, , I. 1U, 1,4 16 V, 55 kW (AXP,BCA), 2002, Více...
  2. OCTAVIA
    OCTAVIA, I. 1U, 1,4 16 V, 55 kW (AXP,BCA), OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 1997, OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 1998, OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 1999, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw