Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA I. 1U 1,8 T, 110kW (AGU, ARX, AUM, ARZ) 2006 Výztuha levá OCTAVIA I. 1U6809643A
Výztuha levá OCTAVIA I. 1U6809643A
Typové číslo: 1U6809643A
SEDAN
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
600
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 1U6809643A
Katalogové číslo: 1U6809643A
Použitelné pro vozy
  1. , , I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 1999, , I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2000, , I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2001, Více...
  2. OCTAVIA
    OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 1999, OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2000, OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2001, OCTAVIA, I. 1U, 1,4 16 V, 55 kW (AXP,BCA), Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw