Startér 6 stupňů OCTAVIA II., ORIGINAL 02Z911023G
Typové číslo: 123904004, 02Z911023G
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODAVýrobní číslo: 123904004
Katalogové číslo: 123904004
Použitelné pro vozy
OCTAVIA
OCTAVIA, II. 1Z, 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2008, OCTAVIA, II. 1Z, 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2009, OCTAVIA, II. 1Z, 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2010, OCTAVIA, II. 1Z, 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2011, Více...OCTAVIA
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2008,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2009,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2010,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2011,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2012,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2013,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2014,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,6 FSI, 85 kW (BLF), 2004,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,6 FSI, 85 kW (BLF), 2005,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,6 FSI, 85 kW (BLF), 2006,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,6 FSI, 85 kW (BLF), 2007,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,6 FSI, 85 kW (BLF), 2008,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2007,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2008,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2009,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2010,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2011,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2012,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2013,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2014,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,8 TSI 4x4 COMBI, 112 kW (CDAB), 2009,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,8 TSI 4x4 COMBI, 112 kW (CDAB), 2010,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,8 TSI 4x4 COMBI, 112 kW (CDAB), 2011,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,8 TSI 4x4 COMBI, 112 kW (CDAB), 2012,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,8 TSI 4x4 COMBI, 112 kW (CDAB), 2013,
- OCTAVIA, II. 1Z, 1,8 TSI 4x4 COMBI, 112 kW (CDAB), 2014,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 110 kW (BLX, BLR, BLY, BVX, BVY, BVZ), 2004,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 110 kW (BLX, BLR, BLY, BVX, BVY, BVZ), 2005,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 110 kW (BLX, BLR, BLY, BVX, BVY, BVZ), 2006,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 110 kW (BLX, BLR, BLY, BVX, BVY, BVZ), 2007,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 110 kW (BLX, BLR, BLY, BVX, BVY, BVZ), 2008,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 110 kW (BLX, BLR, BLY, BVX, BVY, BVZ), 2009,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 110 kW (BLX, BLR, BLY, BVX, BVY, BVZ), 2010,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 110 kW (BLX, BLR, BLY, BVX, BVY, BVZ), 2011,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 110 kW (BLX, BLR, BLY, BVX, BVY, BVZ), 2012,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 110 kW (BLX, BLR, BLY, BVX, BVY, BVZ), 2013,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 110 kW (BLX, BLR, BLY, BVX, BVY, BVZ), 2014,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 147 kW (BWA, CCSA), 2005,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 147 kW (BWA, CCSA), 2006,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 147 kW (BWA, CCSA), 2007,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 147 kW (BWA, CCSA), 2008,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 147 kW (BWA, CCSA), 2009,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 147 kW (BWA, CCSA), 2010,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 147 kW (BWA, CCSA), 2011,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 147 kW (BWA, CCSA), 2012,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 147 kW (BWA, CCSA), 2013,
- OCTAVIA, II. 1Z, 2,0, 147 kW (BWA, CCSA), 2014,
SUPERB
SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2008, SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2009, SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2010, SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2011, Více...SUPERB
- SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2008,
- SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2009,
- SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2010,
- SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2011,
- SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2012,
- SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2013,
- SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2014,
- SUPERB, II. 3T, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2008,
- SUPERB, II. 3T, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2009,
- SUPERB, II. 3T, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2010,
- SUPERB, II. 3T, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2011,
- SUPERB, II. 3T, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2012,
- SUPERB, II. 3T, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2013,
- SUPERB, II. 3T, 1,8 TSI, 118 kW (BZB, CDAA), 2014,
- SUPERB, II. 3T, 1,8 TSI 4x4, 118 kW (CDAA), 2008,
- SUPERB, II. 3T, 1,8 TSI 4x4, 118 kW (CDAA), 2009,
- SUPERB, II. 3T, 1,8 TSI 4x4, 118 kW (CDAA), 2010,
- SUPERB, II. 3T, 1,8 TSI 4x4, 118 kW (CDAA), 2011,
- SUPERB, II. 3T, 1,8 TSI 4x4, 118 kW (CDAA), 2012,
- SUPERB, II. 3T, 1,8 TSI 4x4, 118 kW (CDAA), 2013,
- SUPERB, II. 3T, 1,8 TSI 4x4, 118 kW (CDAA), 2014,
YETI
YETI, I., 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2010, YETI, I., 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2011, YETI, I., 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2012, YETI, I., 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2013, Více...