Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA II. 1Z 2,0, 110 kW (BLX, BLR, BLY, BVX, BVY, BVZ) 2005 Elektronika Startér 6 stupňů OCTAVIA II., ORIGINAL 02Z911023E
Startér 6 stupňů OCTAVIA II., ORIGINAL 02Z911023E
Typové číslo: 123904003, 02Z911023E
Dostupnost Nedostupné
Cena bez DPH
Cena s DPH
2 665
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 123904003
Katalogové číslo: 123904003
Použitelné pro vozy
  1. , , II. 1Z, 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2008, , II. 1Z, 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2009, , II. 1Z, 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2010, Více...
  2. , , II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2008, , II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2009, , II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2010, Více...
  3. , , I., 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2010, , I., 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2011, , I., 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2012, Více...
  4. OCTAVIA
    OCTAVIA, II. 1Z, 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2008, OCTAVIA, II. 1Z, 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2009, OCTAVIA, II. 1Z, 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2010, OCTAVIA, II. 1Z, 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2011, Více...
  5. SUPERB
    SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2008, SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2009, SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2010, SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2011, Více...
  6. YETI
    YETI, I., 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2010, YETI, I., 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2011, YETI, I., 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2012, YETI, I., 1,4 TSI, 90 kW (CAXA), 2013, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw