Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA II. 1Z 2,0 TDI, 100 kW (AZV) 2005 Kloub vnitřní OCTAVIA II., CN 1K0498103E
Kloub vnitřní OCTAVIA II., CN 1K0498103E
Typové číslo: 123420179, 1K0498103E, 1J0407363E, S2
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
500
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
Podrobnosti
Výrobce: Čína
Výrobní číslo: 123420179
Katalogové číslo: 123420179
Použitelné pro vozy
  1. OCTAVIA
    OCTAVIA, II. 1Z, 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS), 2004, OCTAVIA, II. 1Z, 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS), 2005, OCTAVIA, II. 1Z, 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS), 2006, OCTAVIA, II. 1Z, 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS), 2007, Více...
  2. SUPERB
    SUPERB, II. 3T, 2,0 16V D, 103 kW (BKD, CFFB, CLJA), 2009, SUPERB, II. 3T, 2,0 16V D, 103 kW (BKD, CFFB, CLJA), 2010, SUPERB, II. 3T, 2,0 16V D, 103 kW (BKD, CFFB, CLJA), 2011, SUPERB, II. 3T, 2,0 16V D, 103 kW (BKD, CFFB, CLJA), 2012, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw