Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA II. 1Z 2,0 TDI, 103 kW (BMM) 2008 Plastová krytka motoru horní 03G103184C
Plastová krytka motoru horní 03G103184C
Typové číslo: 123092930, 03G103184C
OCTAVIE  II., FABIE II.
DIESEL
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
44
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: FEBI
Výrobní číslo: 03G103184C
Katalogové číslo: 03G103184C
Použitelné pro vozy
  1. , , II. 1Z, 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS), 2004, , II. 1Z, 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS), 2005, , II. 1Z, 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS), 2006, Více...
  2. , , II. 5J, 1,4 D, 59 kW (BNV, BMS), 2007, , II. 5J, 1,4 D, 59 kW (BNV, BMS), 2008, , II. 5J, 1,4 D, 59 kW (BNV, BMS), 2009, Více...
  3. , , 5J, 1,4 D, 59 kW (BNV, BMS), 2006, , 5J, 1,4 D, 59 kW (BNV, BMS), 2007, , 5J, 1,4 D, 59 kW (BNV, BMS), 2008, Více...
  4. OCTAVIA
    OCTAVIA, II. 1Z, 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS), 2004, OCTAVIA, II. 1Z, 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS), 2005, OCTAVIA, II. 1Z, 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS), 2006, OCTAVIA, II. 1Z, 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS), 2007, Více...
  5. FABIA
    FABIA, II. 5J, 1,4 D, 59 kW (BNV, BMS), 2007, FABIA, II. 5J, 1,4 D, 59 kW (BNV, BMS), 2008, FABIA, II. 5J, 1,4 D, 59 kW (BNV, BMS), 2009, FABIA, II. 5J, 1,4 D, 59 kW (BNV, BMS), 2010, Více...
  6. ROOMSTER
    ROOMSTER, 5J, 1,4 D, 59 kW (BNV, BMS), 2006, ROOMSTER, 5J, 1,4 D, 59 kW (BNV, BMS), 2007, ROOMSTER, 5J, 1,4 D, 59 kW (BNV, BMS), 2008, ROOMSTER, 5J, 1,4 D, 59 kW (BNV, BMS), 2009, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw