Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA II. 1Z 2,0 TDI, 103 kW (BMM) 2008 Polystyren rezervy OCTAVIA II., ORIGINAL 1Z0071108
Polystyren rezervy OCTAVIA II., ORIGINAL 1Z0071108
Typové číslo: 1Z0071108, S6
Dostupnost Nedostupné
Cena bez DPH
Cena s DPH
200
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 1Z0071108
Katalogové číslo: 1Z0071108
Použitelné pro vozy
  1. OCTAVIA
    OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 1999, OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2000, OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2001, OCTAVIA, I. 1U, 1,4 16 V, 55 kW (AXP,BCA), Více...
  2. SUPERB
    SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2004, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw