Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA II. 1Z 2,0 TDI 16V, 103 kW (BKD, CFHC, CLCB) Těsnění hlavy OCTAVIA II. 2,0, ORIGINAL 03G103383
Těsnění hlavy OCTAVIA II. 2,0, ORIGINAL 03G103383
Typové číslo: 03G103383, 03G103383F, 03G103383AA, b104
1 dirka
1,55 mm
2,0 TDI BKD
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
330
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 03G103383
Katalogové číslo: 03G103383
Použitelné pro vozy
  1. , , II. 1Z, 2,0 TDI, 100 kW (AZV), 2004, , II. 1Z, 2,0 TDI, 100 kW (AZV), 2005, , II. 1Z, 2,0 TDI, 100 kW (AZV), 2006, Více...
  2. , , II. 3T, 2,0 16V D, 103 kW (BKD, CFFB, CLJA), 2009, , II. 3T, 2,0 16V D, 103 kW (BKD, CFFB, CLJA), 2010, , II. 3T, 2,0 16V D, 103 kW (BKD, CFFB, CLJA), 2011, Více...
  3. OCTAVIA
    OCTAVIA, II. 1Z, 2,0 TDI, 100 kW (AZV), 2004, OCTAVIA, II. 1Z, 2,0 TDI, 100 kW (AZV), 2005, OCTAVIA, II. 1Z, 2,0 TDI, 100 kW (AZV), 2006, OCTAVIA, II. 1Z, 2,0 TDI, 100 kW (AZV), 2007, Více...
  4. SUPERB
    SUPERB, II. 3T, 2,0 16V D, 103 kW (BKD, CFFB, CLJA), 2009, SUPERB, II. 3T, 2,0 16V D, 103 kW (BKD, CFFB, CLJA), 2010, SUPERB, II. 3T, 2,0 16V D, 103 kW (BKD, CFFB, CLJA), 2011, SUPERB, II. 3T, 2,0 16V D, 103 kW (BKD, CFFB, CLJA), 2012, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw