Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA III. 5E 1,2 TSI, 63 kW (CJZB) 2017 Ložisko převodovky OCTAVIA III., EU 0AJ311206E
Ložisko převodovky OCTAVIA III., EU 0AJ311206E
Typové číslo: 0AJ311206E , 0AJ311206B , 0AJ311206
Dostupnost Nedostupné
Cena bez DPH
Cena s DPH
2 420
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
Podrobnosti
Výrobce: Německo
Výrobní číslo: 0AJ311206E
Katalogové číslo: 0AJ311206E
Použitelné pro vozy
  1. , , III. 5E2014, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2012, , III. 5E2014, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2013, , III. 5E2014, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2014, Více...
  2. , , III. NJ, NJ, , III. NJ, 1,2, 44 kW (CHFA), , III. NJ, 1,2, 51 kW (CGPA), Více...
  3. , , III. 3Q,
  4. , , I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2009, , I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2010, , I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2011, Více...
  5. OCTAVIA
    OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2012, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2013, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2014, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2015, Více...
  6. SUPERB
    SUPERB, III. 3V, 1,4 TSI, 92 kW (CZCA)/ 03.15, SUPERB, III. 3V, 1,4 TSI 110 kW (CZDA, CZEA)/ 03.15, SUPERB, III. 3V, 1,4 TSI, 110kw 4x4 (CZEA) od 2015, SUPERB, III. 3V, 1,8 TSI, 132 kW (CJSA, CJSC)/ 03.15, Více...
  7. YETI
    YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2009, YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2010, YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2011, YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2012, Více...
  8. KAROQ
    KAROQ, NU7, 1,0 TSI, 85 kW (CHZJ, DKRF)/ 07.17, KAROQ, NU7, 1,5 TSI, 110 kw (DADA, DPCA)/ 07.17, KAROQ, NU7, 1,6 TDI, 85 kw (DDYA, DGTE)/ 07.17, KAROQ, NU7, 2,0 TDI 4x4, 110 kW (DFFA)/ 07.17, Více...
  9. nepouzivat
    nepouzivat, NJ, nepouzivat, 1,2, 44 kW (CHFA), nepouzivat, 1,2, 51 kW (CGPA), nepouzivat, 1,2, 63 kW (CBZA), Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw