Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA III. 5E 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB) 2014 Dveře přední levé OCTAVIA III., ORIGINAL 5E0831051B
Dveře přední levé OCTAVIA III., ORIGINAL 5E0831051B
Typové číslo: 5E0831051B , 5E0831051 , 5E0831051A
Dostupnost Nedostupné
Cena bez DPH
Cena s DPH
18 000
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 5E0831051B
Katalogové číslo: 5E0831051B
Použitelné pro vozy
  1. OCTAVIA
    OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2012, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2013, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2014, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2015, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw