Nyní se nacházíte: Úvodní stránka RAPID NH 1,6, 77 kW (CFNA) 2012 Karoserie Světla Krytka předního světla RAPID, 3AA941607
Krytka předního světla RAPID, 3AA941607
Typové číslo: 3AA941607, b101
Dostupnost Nedostupné
Cena bez DPH
Cena s DPH
325
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 3AA941607
Katalogové číslo: 3AA941607
Použitelné pro vozy
  1. RAPID
    RAPID, NH, 1,2, 55 kW (CGPC), 2012, RAPID, NH, 1,2, 55 kW (CGPC), 2013, RAPID, NH, 1,2, 55 kW (CGPC), 2014, RAPID, NH, 1,2, 55 kW (CGPC), 2015, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw