Nyní se nacházíte: Úvodní stránka SUPERB I. 3U 1,9 D, 74 kW (AVB) Kryt ostřikovače pravý SUPERB, ORIGINAL 3U0955110B
Kryt ostřikovače pravý SUPERB, ORIGINAL 3U0955110B
Typové číslo: 3U0955110B, 3U09551110, 3U0955110A
Dostupnost Na dotaz
Cena bez DPH
Cena s DPH
650
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 3U0955110B
Katalogové číslo: 3U0955110B
Použitelné pro vozy
  1. SUPERB
    SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2004, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw