Výparník klimatizace SUPERB I., CN 8D1820103B
Typové číslo: 8D1820103B, 8D1820103D, 8D1820103C, 8D1820103G
AUDI , VW
| Dostupnost | Skladem |
Podrobnosti
Výrobce: ČínaVýrobní číslo: 8D1820103B
Katalogové číslo: 8D1820103B
Použitelné pro vozy
SUPERB
SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2004, Více...SUPERB
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 77 kW (BSV), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 77 kW (BSV), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 77 kW (BSV), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 85 kW (BPZ), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 85 kW (BPZ), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 114 kW (AYM), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 114 kW (AYM), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 114 kW (AYM), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2008,