Poklice 7Jx16 SUPERB I., ORIGINAL 3U0601147B
Typové číslo: 3U0601147B MHB
| Dostupnost | Skladem |
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODAVýrobní číslo: 3U0601147B
Katalogové číslo: 3U0601147B
Použitelné pro vozy
SUPERB
SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2004, Více...SUPERB
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 77 kW (BSV), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 77 kW (BSV), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 77 kW (BSV), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 85 kW (BPZ), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 85 kW (BPZ), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 114 kW (AYM), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 114 kW (AYM), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 114 kW (AYM), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2008,