Poklice 7x16 SUPERB I., ORIGINAL 3U0601147C
poslední jeden kus
Typové číslo: 3U0601147C MHB
| Dostupnost | Skladem |
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODAVýrobní číslo: 3U0601147C
Katalogové číslo: 3U0601147C
Použitelné pro vozy
SUPERB
SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2004, Více...SUPERB
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 77 kW (BSV), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 77 kW (BSV), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 77 kW (BSV), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 85 kW (BPZ), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 85 kW (BPZ), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 114 kW (AYM), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 114 kW (AYM), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 114 kW (AYM), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2008,