Nyní se nacházíte: Úvodní stránka SUPERB I. 3U 2,0, 85 kW (AZM) 2007 Světlo přední levé SUPERB I., DEPO 665-1109LMLDEMF
Světlo přední levé SUPERB I., DEPO 665-1109LMLDEMF
Typové číslo: 3U1941017H, 3U1941017R, 3U1941017D, 665-1109LMLDEMF
bez ostrikovace svetel
H7+H3
Dostupnost Na dotaz
Cena bez DPH
Cena s DPH
4 800
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Taiwan
Výrobní číslo: 3U1941017H
Katalogové číslo: 3U1941017H
Použitelné pro vozy
  1. , , I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001, , I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002, , I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003, Více...
  2. SUPERB
    SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2004, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw