Nyní se nacházíte: Úvodní stránka SUPERB II. 3T 2,0 16V D, 103 kW (BKD, CFFB, CLJA) 2009 Startér OCTAVIA III. 2.0TDI, ORIGINAL 02M911024B
Startér OCTAVIA III. 2.0TDI, ORIGINAL 02M911024B
Typové číslo: 02M911024B, 02M911021P, 02M911024S, TB1
ORIGINAL STARTER PRO VOZY SE SYSTEMEM START STOP
OCTAVIA III., OCTAVIA IV., KAROG, KODIAQ, SUPERB III.
 PRO OVERENI SPRAVNOSTI PROSIM O PRILOZENI VIN VOZIDLA!!
NOVY DIL
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
5 600
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 02M911024B
Katalogové číslo: 02M911024B
Použitelné pro vozy
  1. OCTAVIA
    OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2012, OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2013, OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2014, OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2015, Více...
  2. SUPERB
    SUPERB, II. 3T, 2,0 D, 103 kW (BMP), 2008, SUPERB, II. 3T, 2,0 D, 103 kW (BMP), 2009, SUPERB, II. 3T, 2,0 D, 103 kW (BMP), 2010, SUPERB, II. 3T, 2,0 D, 103 kW (BMP), 2011, Více...
  3. KAROQ
    KAROQ, NU7, 1,6 TDI, 85 kw (DDYA, DGTE)/ 07.17, KAROQ, NU7, 2,0 TDI 4x4, 110 kW (DFFA)/ 07.17, KAROQ, NU7, 2,0 TDI 4x4, 140 kW (DFHA)/ 07.17,
  4. KODIAQ
    KODIAQ, NS7, NV7, 2,0 TDI, 110 kW (DFGA, DBGA, DBGC)/ 10.16, KODIAQ, NS7, NV7, 2,0 TDI 4x4, 110 kW (DFGA)/ 10.16, KODIAQ, NS7, NV7, 2,0 TDI, 85 kW (DFGC)/ 02.19,
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw