Nyní se nacházíte: Úvodní stránka SUPERB II. 3T 2,0 16V D, 103 kW (BKD, CFFB, CLJA) 2013 D1S 35W TESLA N10566103 , B21005
D1S 35W TESLA N10566103 , B21005
XENON 4300K
Typové číslo: B21005, N10566103, N10566101 , 66140
XENON 4300K
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
795
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: TESLA
Výrobní číslo: B21005
Katalogové číslo: B21005
Použitelné pro vozy
  1. OCTAVIA
    OCTAVIA, II. 1Z, 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2010, OCTAVIA, II. 1Z, 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2011, OCTAVIA, II. 1Z, 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2012, OCTAVIA, II. 1Z, 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2013, Více...
  2. SUPERB
    SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2008, SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2009, SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2010, SUPERB, II. 3T, 1,4 TSI, 92 kW (CAXC), 2011, Více...
  3. YETI
    YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2009, YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2010, YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2011, YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2012, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw