Nyní se nacházíte: Úvodní stránka SUPERB III. 3V 2,0 TDI, 140 kW (DDAA, DFCA, DFHA)/ 03.15 Nádobka vody OCTAVIA III., ORIGINAL 5Q0121407M
Nádobka vody OCTAVIA III., ORIGINAL 5Q0121407M
650x395x22 mm
Typové číslo: 5Q0121407M, 5Q0121407A, 5Q0121407D, 5Q0121407F, 5Q0121407G, 5Q0121407S, 5Q0121407T
650x395x22 mm
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
870
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 5Q0121407M
Katalogové číslo: 5Q0121407M
Použitelné pro vozy
  1. , , III. 5E2014, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2012, , III. 5E2014, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2013, , III. 5E2014, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2014, Více...
  2. , , III. 3Q,
  3. , , I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2009, , I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2010, , I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2011, Více...
  4. OCTAVIA
    OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2012, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2013, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2014, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2015, Více...
  5. SUPERB
    SUPERB, III. 3V, 1,4 TSI, 92 kW (CZCA)/ 03.15, SUPERB, III. 3V, 1,4 TSI 110 kW (CZDA, CZEA)/ 03.15, SUPERB, III. 3V, 1,4 TSI, 110kw 4x4 (CZEA) od 2015, SUPERB, III. 3V, 1,8 TSI, 132 kW (CJSA, CJSC)/ 03.15, Více...
  6. YETI
    YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2009, YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2010, YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2011, YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2012, Více...
  7. KAROQ
    KAROQ, NU7, 1,0 TSI, 85 kW (CHZJ, DKRF)/ 07.17, KAROQ, NU7, 1,5 TSI, 110 kw (DADA, DPCA)/ 07.17, KAROQ, NU7, 1,6 TDI, 85 kw (DDYA, DGTE)/ 07.17, KAROQ, NU7, 2,0 TDI 4x4, 110 kW (DFFA)/ 07.17, Více...
  8. KODIAQ
    KODIAQ, NS7, NV7, 1,4 TSI, 92 kW (CZCA)/ 10.16, KODIAQ, NS7, NV7, 1,4 TSI, 110 kW (CZDA, CZEA)/ 10.16, KODIAQ, NS7, NV7, 1,4 TSI 4x4, 110 kw (CZEA), KODIAQ, NS7, NV7, 2,0 TDI, 110 kW (DFGA, DBGA, DBGC)/ 10.16, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw