Nyní se nacházíte: Úvodní stránka SUPERB III. 3V 2,0 TDI, 140 kW (DDAA, DFCA, DFHA)/ 03.15 Tryska vstřikovací OCTAVIA IV. 2,0 TDI, ORIGINAL 05L130277E
Tryska vstřikovací OCTAVIA IV. 2,0 TDI, ORIGINAL 05L130277E
Typové číslo: 05L130277E
prosim o zaslani VIN vozidla
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
4 100
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 05L130277E
Katalogové číslo: 05L130277E
Použitelné pro vozy
  1. OCTAVIA
    OCTAVIA, IV. NX, 2,0 TDI, 85 kW (DSUD)/ 03.20, OCTAVIA, IV. NX, 2,0 TDI, 110 kW (DSTB)/ 01.20, OCTAVIA, IV. NX, 2,0 TDI, 105 kW (CRVC)/ 06.20, OCTAVIA, IV. NX, 2,0 TDI, 147 kW (DTUA)/ 07.20, Více...
  2. SUPERB
    SUPERB, III. 3V, 2,0 TDI, 110 kW (CRLB, DFEA, DFGA)/ 03.15, SUPERB, III. 3V, 2,0 TDI, 140 kW (DDAA, DFCA, DFHA)/ 03.15, SUPERB, III. 3V, 2,0 TDI, 90 kW (DTRA, DSUB)/ 07.20, SUPERB, III. 3V, 2,0 TDI, 147 kW (DTUA)/ 03.15, Více...
  3. KAROQ
    KAROQ, NU7, 2,0 TDI 4x4, 140 kW (DFHA)/ 07.17,
  4. KODIAQ
    KODIAQ, NS7, NV7, 2,0 TDI, 110 kW (DFGA, DBGA, DBGC)/ 10.16, KODIAQ, NS7, NV7, 2,0 TDI 4x4, 110 kW (DFGA)/ 10.16, KODIAQ, NS7, NV7, 2,0 TDI 4x4, 140 kW (DFHA)/ 10.16, KODIAQ, NS7, NV7, 2,0 TDI 4x4, 130 kW (CRGB)/ 04.17, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw