Nyní se nacházíte: Úvodní stránka FABIA I. 6Y 1,4, 50 kW (ATZ, AME, AQM) 2000 Bowden víčka paliva FABIA I. 6Y6809973B
Bowden víčka paliva FABIA I. 6Y6809973B
FABIA I. HATCHBACK
Typové číslo: 6Y6809973B
FABIA I. HATCHBACK
Dostupnost Nedostupné
Cena bez DPH
Cena s DPH
490
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 6Y6809973B
Katalogové číslo: 6Y6809973B
Použitelné pro vozy
  1. FABIA
    FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 1999, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2000, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2001, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2002, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw