Nyní se nacházíte: Úvodní stránka SUPERB II. 3T 2,0 D, 103 kW (BMP) 2010 Elektronika Čidla Těsnění čidla vody N90316802
Těsnění čidla vody N90316802
Typové číslo: 118094805, N90316802
Těsnění čidla vody N90316802
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
11
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Originální výrobce
Výrobní číslo: 118094805
Katalogové číslo: 118094805
Použitelné pro vozy
  1. , , I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 1999, , I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2000, , I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2001, Více...
  2. , , I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 1999, , I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2000, , I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2001, Více...
  3. , , 5J, 1,2, 47 kW (BME), 2006, , 5J, 1,2, 47 kW (BME), 2007, , 5J, 1,2, 51 kW (BZG, CGPA), 2007, Více...
  4. , , I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1994, , I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1995, , I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1996, Více...
  5. , , I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001, , I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002, , I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003, Více...
  6. , , I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2009, , I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2010, , I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2011, Více...
  7. OCTAVIA
    OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 1999, OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2000, OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2001, OCTAVIA, I. 1U, 1,4 16 V, 55 kW (AXP,BCA), Více...
  8. FABIA
    FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 1999, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2000, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2001, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2002, Více...
  9. ROOMSTER
    ROOMSTER, 5J, 1,2, 47 kW (BME), 2006, ROOMSTER, 5J, 1,2, 47 kW (BME), 2007, ROOMSTER, 5J, 1,2, 51 kW (BZG, CGPA), 2007, ROOMSTER, 5J, 1,2, 51 kW (BZG, CGPA), 2008, Více...
  10. FELICIE
    FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1994, FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1995, FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1996, FELICIE, I., 1,3, 40 kW (135B, AMG), 1997, Více...
  11. SUPERB
    SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2004, Více...
  12. YETI
    YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2009, YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2010, YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2011, YETI, I., 1,2 TSI, 77 kW (CBZB), 2012, Více...
Dotaz na produkt
Těsnění čidla vody N90316802
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw